Звичайна версія сайту

Команда Національного банку вітає з Днем Незалежності України!

Шановні колеги!

Щиро вітаємо з головним святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Цього дня, 28 років тому, відродилася Україна – демократична, вільна та незламна. Держава із сильним духом, величезним потенціалом та надзвичайно працьовитим народом, що прагне до економічного зростання.

Зростання економічного добробуту українців є пріоритетом для банківської системи. Ми разом наполегливо працюємо для цього упродовж останніх років, здійснивши суттєві кроки  для макрофінансової стабільності та сталого розвитку фінансових ринків.

Україна впевнено нарощує міжнародні резерви, впевнено знижується інфляція, маємо стабільну національну валюту, ефективно працюють українські банки та зростають їхні прибутки, відновлюється кредитування економіки та продовжується валютна лібералізація.

Потрібно зберегти та примножити ці досягнення, і для цього ми маємо амбітні плани: плідно розвивати фінансові ринки, ширше залучати українців до фінансової системи та захищати їхні права. Упевнені, що усі ці завдання будуть успішно виконані.

Тож бажаємо кожному з вас наснаги заради подальшого процвітання незалежної України. Нехай віра в наше спільне успішне майбутнє щодня додають вам енергії та волі. Міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя, злагоди та добра!

Слава Україні! Героям слава!

Поділитись